Team

Teatersjef
Anne-Cécile Sibué-Birkeland
annececile@blackbox.no​​


Økonomi- og administrasjonssjef
Magnus Salte (i permisjon)
magnus@blackbox.no​ ​


Økonomi- og administrasjonssjef
Ingrid Kvam (vikar)
ingrid@blackbox.no​


Programdramaturg
Elin Amundsen Grinaker
elin@blackbox.no​


Formidlingsansvarlig / Fagprogram
Anna Penkova
anna@blackbox.no


Produksjonssjef
Karoline Bjune
karoline@blackbox.no


Produksjons- og administrasjonsassistent
Ida Marie Sandvik
idamarie@blackbox.no


Kommunikasjonssjef
Sara Wegge (i delvis permisjon)
sara@blackbox.no


Kommunikasjonsansvarlig
Oda Tømte
oda@blackbox.no


Grafisk designer
Kristoffer Busch
kristoffer@blackbox.no


Teknisk sjef
Jean Vincent Kerebel
jv@blackbox.no
Tlf. 23 40 77 76


Video- og sceneansvarlig
Agnar Ribe
agnar@blackbox.no


Lydmester
Morten Pettersen
mortenlyd@blackbox.no


Barsjef
Morten Kippe
morten@blackbox.no


Frilansteknikere 
Heidi, Kim, Morten, Jonas, Truls, Mohi, Coco & Co.
Tlf. 23 40 77 76


Frontlinje-bar
Maren Serine Andersen, Elisabeth Gmeiner, Sunniva Lind Høverstad, Ida Holthe Lid, Janne Mikkelsen, Heiki Eero Riipinen, Annlaug Selstø, Talette Rørvik, Simonsen, Andrea Skotland, Kjersti Aas Stenby, Åsne Storli, Arturo Tovar.


Distribusjon
Janne Mikkelsen

Utvidet team for Oslo Internasjonale Teaterfestival

I forbindelse med årlige Oslo Internasjonale Teaterfestival, utvider vi teamet på Black Box teater.

Produsent
Andrea Skotland

Teknisk sjef (stedsspesifikke forestillinger)
Patrick Wharton

Frivilligkoordinator
Mads Halvorsen