Team

Teatersjef
Anne-Cécile Sibué-Birkeland
annececile@blackbox.no​​


Administrasjonssjef
Magnus Salte
magnus@blackbox.no​ ​


HR-/lønnsansvarlig
Janthra Haugen (vikar)
janthra@blackbox.no​


Produksjonssjef
Karoline Bjune
​karoline@blackbox.no


Produksjons- og administrasjonsassistent
Ida Marie Sandvik
idamarie@blackbox.no

Kommunikasjonssjef
Sara Wegge
sara@blackbox.no


Programdramaturg
Elin Amundsen Grinaker
elin@blackbox.no​

Formidlingsansvarlig / Fagprogram
Anna Penkova
anna@blackbox.no


Billettansvarlig og distribusjon
Janne Mikkelsen
billettansvarlig@blackbox.no


Grafisk designer
Kristoffer Busch
kristoffer@blackbox.no


Teknisk sjef
Jean Vincent Kerebel
jv@blackbox.no
Tlf. 23 40 77 76


Lydmester
Morten Pettersen
mortenlyd@blackbox.no


Scene- og videoansvarlig
Agnar Ribe
agnar@blackbox.no


Barsjef
Morten Kippe
morten@blackbox.no


Frilansteknikere 
Heidi, Jonas, Dorian, Truls, Mohi, Coco & Co.
Tlf. 23 40 77 76


Frontlinje / bar
Maren Serine Andersen, Elisabeth Gmeiner, Sunniva Lind Høverstad, Ida Holthe Lid, Janne Mikkelsen, Andrea Skotland, Kjersti Aas Stenby, Åsne Storli, Grettir Einarsson.


Forestillingstekster
Frøydis Århus

Tekst om Verk Produksjoners Opening Night
Runa Borch Skolseg

Utvidet team for Oslo Internasjonale Teaterfestival

I forbindelse med årlige Oslo Internasjonale Teaterfestival, utvider vi teamet på Black Box teater.

Produsenter
Andrea Skotland, Ingeborg Husbyn Aarsand

Teknisk sjef (stedsspesifikke forestillinger)
Patrick Wharton